Borac i Kozara izjednačili u seriji protiv Rogatice i Radnika

Za finaliste play-offa enitetskog košarkaškog prvenstva RS, odlučiće majstorice u Bijeljini i Rogatici. U drugim susretima Borac i Kozara izjednačili su u polufinalnoj seriji protiv Rogatice odnosno Radnika na 1:1.

Kozara je kao domaćin u Aleksandrovcu bila bolja od ekipe Igora Mihajlovića rezultatom 69:62. Na poluvremenu domaćin je vodio 40:36.

U posljednjih 10.minuta ušlo se izjednačenim rezultatom 52:52. Košarkaši Kozare imali su više koncetracije u posljednjoj četvrtini i došli do pobjede.

U banjalučkom Boriku, Borac je u utakmici punoj preokreta došao do pobjede rezultatom 65:62. Prvo poluvrijeme proteklo je u ravnopravnoj igri.

U nastavku Rogatičani treći period rješavaju u svoju korist 18:8.. Potpuni preokret pravi Borac u posljednjoj dionici koju rješava u svoju korsit 21:9 i dolazi do pobjede.

Izvor:Bhbasket