Deseta pobjeda u prvenstvu

UGLJEVIK – U premijernoj utakmici desetog kola Prve futsal lige Republike Srpske nije bilo iznenađenja. KMF Ugljevik večeras je pred domaćom publikom savladao ekipu KMF Kotor Varoša rezultatom 11:5. Prvo poluvrijeme u potpunosti protiče u dominaciji naše ekipe. Furiozan start i presing po cijelom terenu, natjerao je goste na kapitulaciju. Mrežu gostiju načeo je Mirko Marinković sa dva pogotka, zatim nastavili Zivan Marković i kapiten Lazić. Drugo poluvrijeme donosi pozorišnu atmosferu u dvorani. Na momente dolazi do opustanja naše ekipe te primamo tri laka gola. Ipak do kraja dva gola Lazića, te jedan Marinkovića, bili su dovoljni za desetu prvenstvenu pobjedu. Najefikasniji u našoj ekipi večeras bio je kapiten Darko Lazić postigavši pet golova, po dva gola postigli su Mirko Marinković i Zivan Marković, a po jednom u listu strijelaca upisali su se Bojan Stojanović i Vladan Tomić. Golove za goste postigli su Hadziselimović Mikanović, Mušanović, Tepić i Malijević.KMF UGLJEVIK – KMF KOTOR VAROŠ 11:5 (8:2).

KMF Ugljevik: Dejan Lukić, Darko Lazić (kapiten), Dragan Simikić, Mirko Marinković, Goran Simikić, Perica Dragić, Mile Teodorović, Drago Bojić, Bojan Stojanović, Vladan Tomić, Mladen Pajić, Zivan Marković
Trener: Ilija Simić
Pomoćnik: Mladen Stevanović

KMF Kotor Varoš: Milan Kutić, Bojan Maksimović, Romario Hadziselimović, Goran Malijević, Boban Mikanović, Aleksandar tepić, Enis Mušanović, Miloš Tepić, Lale Bašić, Radoslav Krčić
Trener: Vladan Đekanović
Pomoćnik: Mladen Trivunović

Sudije: Zoran Sofrenić i Jadranko Jovanović
Delegat: Milan Vićić