PL BiH : Radnik – Vitez 2:0

UGLJEVIK -Strijelac: 1:0 Antić 15’, 2:0 Ostojić 82’. Stadion: Gradski u Ugljeviku. Gledalaca: 600. Sudija: Darko Obradović (Stolac) 8. Žuti kartoni: Lazić (Radnik), Branković i Basara (Vitez).

RADNIK: Bodiroga 7, Milović 7, Beširević 7, Jakovljević 7, Memišević 7, Antić 7,5 (77’ Vučinić -), Žižović 7,5, Lazić 7 (86’ Seratlić -), Obradović 7, Ostojić 8 i Mašić 7 ( 71’ Krsmanović -).
VITEZ: Škorić 6, Jurčević 6, Livaja 5, Livančić 5 (57’ Vidović 5), Jusufbašić 5, Barišić 6, Branković 6, Kapetan 5,5, Basara 6 (75’ Šantić -), Smriko 6 i Pezo 5 (46'Alić 5).
Igrač utakmice: Stanko Ostojić (Radnik) 8.

Poslije ispitivanja snaga Radnik je krunisao prvu priliku, nakon što je Lazić pronašao Obradovića koji je pravovremeno asistirao brzonogom Antiću, koji s desne strane pored iznenađenog Škorića pogađa mrežu gostiju. U 27. minutu golman Viteza, Škorić, kardinalno griješi ali Antić poklon loptu ne pretvara u pogodak. Radnik je diktirao tempo i preko Obradovića u 31. minutu zaprijetio, ali napadač domaćih je bio neprecizan. U finišu poluvremena Žižović nesebično uposlio Lazića čiji šut golman Škorić uz dosta napora šalje u korner. U drugom poluvremenu dosta anemičan dio igre sve do završnice meča kada je u 75. minutu Ostojić zaprijetio sa 25m iz prekida i bio neprecizan. Rezervista Krsmanović je imao sjajnu priliku u kontranapadu Radnika, ali Škorić je bio uspješniji. U 82. minutu najljepša akcija na meču, kada je Mladen Žižović u svom stilu izbacio dva igrača koji su ga pratili, pronašao Vučinića koji je rezantno centrirao a najbolji igrač meča, Stanko Ostojić, iz voleja šalje loptu iza leđa Škorića, za konačan rezultat utakmice. Do kraja meča napadač Radnika, Obradović, je izmakao sporoj odbrani Viteza i kada se našao pred golmanom gostiju, Škorić bio uspješniji. Ovom pobjedom Radnik je stekao realne izglede za opstanak u premijer ligi a gosti s onim što su pokazali na današnjoj utakmici, teško mogu izboriti opstanak u premijerligaškom društvu.