Prekinuta serija pobjeda

UGLJEVIK – Fudbaleri Mladosti danas su poraženi od ekipe Sloge na domaćem terenu sa 2-3 i tako su prekinuli seriju od tri vezane pobjede. Mladost je došla do prednosti u 8.minutu kada je Nešković odlično izveo slobodan udarac i matirao golmana Savića. Do izjednačenja gosti su došli u 29.minutu a strijelac je bio Prtvar. U nastavku mreže su mirovale sve do 62. minuta kada gosti dolaze do prednosti a ovaj put strijelac je bio Divljanović Milenko. Mladost je do izjednačenja došla u 75. minutu kada je na asistenciju Đurđevića strijelac bio Marinković. Konačan rezultat postavio je Rakita u 80. minutu

FK “Mladost” – FK “Sloga” 2-3
strijelci Nešković Marko i Marinković Igor (Mladost), Prtvar Ognjen, Divljanović Milenko i Rakita Siniša (Sloga)
FK “Mladost” 1. Dragić Perica, 2. Simić Dragan, 3. Božić Jovica, 5. Lazarević Miroslav, 6. Jokić Slaviša, 7. Simikić Goran (od 46.min 18. Marinković Igor), 8. Simikić Dragan (K), 9. Nešković Marko, 14. Krčo Bojan (od 58.min 13. Spasojević Mirko), 15. Blagojević Radenko i 17. Mitrović Slobodan (od 63.min 11. Đurđević Miroslav).