Radnik u Banjaluci zasluženo osvojio bod

Borac i Radnik odigrali su posljednji meč subotnjeg programa 24. kola BH Telekom Premijer lige, a on je završen rezultatom 1:1.

Radnik je u Banjaluci igrao dopadljivo i agresivno, napadački, te je zaista zaslužio ovaj rezultat, piše RTRS.

Samo što je počela utakmica, Borac je poveo. Nakoj ubačaja iz kornera, Kojić je zakucao loptu u mrežu gostiju iz Bijeljine.

U sedmoj minuti Žižović je imao šansu za goste, ali brani Avdukić. Avdukić je istom igraču ukrotio pokušaj i u 15. minuti, da bi u 24. minuti Radnik golom krunisao incijativu.

Beširević je centrirao, a Obradović zabio za 1:1. Do kraja prvog dijela rezultat se više nije mijenjao.

Radnik je bio bolji u nastavku, a u 71. minuti Obradović dva puta šutira, no oba puta mu je Avdukić odbranio. Dosta sreće su imali Banjalučani u 76. minuti, kada je Antić na ubačaj Žižovića pucao, ali je stativa pomogla domaćinu. Obradović je imao šansu u 81. minuti, ali šutirao je pored gola, pa je ostalo 1:1 do kraja.

Do kraja utakmice ostalo je 1:1, čime više mogu biti zadovoljni gosti. Borac je šesti sa 40 bodova, Radnik je na 11. mjestu sa 23 boda.