UGLJEVIK : Jedinstvo slavilo u posljednjem minutu !

Ugljevik.Strijelci: 0:1 Gašević (17’),1:1 Stevanović(34), 1:2 Stajić(43),1:3 Perić(50), 2:3 Darko Lazić (25), 3:3 Darko Lazić (75’) i 3:4 Ristić 89).Stadion: Gradski u Ugljeviku. Gledalaca: 50. Sudija: Bojan Pejić(Sokolac).Žuti kartonBojić, Dr Lazić, Stevanović I Marinković(Rudar), Gavrić, Kutlačić, Sekulić, Gašević I Ristić.(Jedinstvo).

Rudar: Lukić 5 , Bojić 5 , Bogićević 5, Marković 5 ,Todorović 6, Cvijić 5 ,Dr.Lazić 6 (46’Marinković 6) , Da Lazić 7, Božić 5(76’ Zarić – ) Stevanović 6, i Đorić 5.(46’ Teodorović 5) .
Jedinstvo:Gavrić 6 , Jovanović 7, Kutlačić 7, Sekulić 7,5, Ristić 7 Krstić8,(71 Spasojević-) Gašević 7,5, Jović 6, Makarić 6, Perić7, (69Mijatović-.)i.Stajić7.5,
Igrač utakmice : Đojo Krstić(Jedinstvo)8.
Gosti iz Brodca su od početka utakmice najavili otvorenu utakmicu , bez kalkulacija i sa mnogo samopouzdanja da mogu na kraju izboriti trijumf u Ugljeviku. Već u 5’ Krstić se našao u prilici ali stativa je bila saveznik Lukića. Rudar je uzvratio dobrom akcijom u 8’ , Đerić je bio egzekutor , sudija je signalizirao nedozvoljenu poziciju a domaći igraći izrazili bujicu nezadovoljstva na odluku sudija.U 17’ Gašević dobru akciju svog tima završava za prednost.Ne dugo zatim Gašević ponovo u prilici ali je bio neprecizan. Rudar diktira tempo , šut Darka Lazića glavom, Sekulić loptu izbacuje sa poprečne linije gola gostiju.U 34’ Stevanović sa 20 metara šutira loptu koja završava iza leđa Gavrića. Prije odmora Stajić je oštro šutirao , lopta je Markovića pogodila i smjer promjenila, Lukić nemoćan.U nastavku nevrijeme , teren klizav a gosti preko Perića povećali prednost. Smanjio je Darko Lazić rezantnim udarcem a u 75’ kapiten Rudara je izjednačio rezultat iz dosuđenog kaznenog udarca .U posljednjem minute duga akcija Jedinstva rezultirala je pogotkom Ristića ,za konačan rezultat utakmice.