Uspješna generalka Rudara: MlADOST (VO) – RUDAR 1:1 (0:0)

Strijelci: 0:1 Dragiša Lazić (63’), 1:1 Vujić (70’).Stadion: Etno Selo Stanišići u Bijeljini. Gledalaca: 50. Sudija: Dražen Marić (Bijeljina).
MLADOST (VO): Đurković, Trifković, C.Blagojević, Mazić, Cicović, Arnautović, M.Blagojević, Novaković, Ćorić, Vujić, Mitrović. Igrali su još: Hodžić, Gordić, Demonjić, Simeunović, Cvjetinović, Zorić.
RUDAR: Lukić, Marković, Stevanović, Bogićević, Božić, Cvijić, Da. Lazić, Zarić, Davidović, Dr. Lazić i Đorić. Igrali su još: Teodorović, Bojić, Zak, Jugović, Marinković i Babić.
Fudbaleri Mladosti pauzu zbog vremenskih nepogoda iskoristili su za odigravanje prijateljske utakmice protiv Rudara iz Ugljevika . Prvi su do prednosti došli gosti iz Ugljevika, kada je Dragiša Lazić u 63.minutu majstorski matirao golmana Mladosti Đurkovića. Mladost je terensku inicijativu iskoristila sedam minuta kasnije kada je Filip Vujić uspio pogoditi mrežu Ugljevičana za konačnih 1:1.
Bila je ovo dobra prilika da trener zeleno-bijelih” Slavoljub Bubanja provjeri formu fudbalera pred utakmicu 1/4 Kupa BiH, gdje će Mladost u srijedu u Ugljeviku ugostiti Široki Brijeg.
Trener Rudara Jovičić je u generalci pred nastavak prvenstva i derbija protiv Zvijezde 09 isprobao sve raspoložive snage . Izostanak povređenog Todorovića je hendikep ali kao što trener Rudara kaže dres će nositi samo spremni i zdravi fudbaleri.