Rudar – Famos 1:1 (0:1)

Strijelac: 0:1 Mičić (39’),1:1 Todorović (85’).Stadion: Gradski u Ugljeviku. Gledalaca: 70. Sudija: Rajko Đorđić(Bijeljina).Žuti karton: Todorović,V .Marković, Dr.Lazić, i Blagojević, (Rudar),Močević, Papaz, Šehovac, , Tešanović i Remić(Famos).Crveni karton :Lalović(35).

Rudar: Dragić  Todorović, Cvijić, Marinković, Dr.Lazić, D.Lazić, Stevanović, Blagojević, Davidović,(Bogićević (46’) Teodorović  i Marković .

Famos:Remić, Mičić, (N.Tešanović 75’)Koprivica, Plavšić, Blažić, Močević, Vitković, Lalović, M.Tešanović, Papaz i Šehovac.

Igrač utakmice: Ognjen Mičić (Famos) .

Još jedno blijedo izdanje ugljevičkih “Rudara”.Malobrojni gledaoci su napustili stadion razočarani, jer nisu vidjeli očekivanu igru svojih ljubimaca.Početak i kolosalna prilika Marinkovića, iz dva pokušaja je bio lijep nagovještaj da će Rudar olako izaći na kraj sa posljednje plasiranom ekipom drugoligaškog karavana.U 11’golobradi Mičić je oprobao svoj šut sa 30 metara a Dragić je akrobatski loptu izbacio u korner. Pomenuti fudbaler je u 29’ glavom šutirao u prazna vrata ali lopta je na sreću po domaće završila tik pored lijeve stative. U finišu poluvremena Lalović , fudbaler Famosa, bez potrebe  je zaradio drugu opomenu i morao je ranije u svlačionicu. Rudar ima brojčanu prednost ali to se u igri nije  primjetilo . Igra domaćih bez prave ideje , neorganizovana , za posljedicu je imala pogodak Mičića , koji je sa 12 metara neometan savladao nemoćnog Dragića za prednost Famosa.

Očekivalo se drugo poluvrijeme s nestrpljenjem, za preokret i opravdana uloga favorita ali ostala je  nepoznanica zašto Rudar  nije igrao svoju prepoznatljivu igru ,ako se uzme u obzir da ovaj sastav vjerovatno nema premca u drugoligaškom takmičenju.

U 50’ Marinković  ponovo pred Remićem ali gostujući golman izlazi kao pobjednik. Samo nekoliko minuta kasnije  nova prilika za Rudar , Marković je topovski šutirao a Remić još ljepše odbranio.U finišu meča Močević , napadač gostiju bježi odbrani Rudara, šutira a Dragić spašava siguran pogodak.U 83 ‘ Vitković nije iskoristio priliku u brzoj kontri gostiju a  Todorović takvu priliku ne propušta i donosi remi svom klubu ,sa kojim malo ko može biti zadovoljan s obzirom na ambicije Rudara.